(шістнадцята сесія сьомого скликання)

01 червня 2018 року

Про оприлюднення регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проекти рішень сільської ради:

1.1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» (додається).

1.2 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» (додається).

1.3 Оприлюднити проект рішення «Про  встановлення  ставок  та  пільг  із сплати земельного податку  на  2019  рік» (додається).

1. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий