(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05 грудня 2019 року

Про затвердження акта приймання-передачі необоротних активів з балансу Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської на баланс КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 1300,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі необоротних активів (лавочки 2шт.)  з балансу Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської на баланс КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 1300,00 грн. від 05.12.2019 року (копія акта додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий