(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 10 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»,  з метою покращення якості надання адміністративних послуг та з метою реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних осіб у сфері отримання адміністративних послуг, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради затверджених рішенням двадцять першої сесії сьомого скликання 06.12.2018 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради», а саме доповнити перелік адміністративних послуг у розділі «Питання місцевого значення»:

-Видача містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки;

-Видача будівельного паспорта на забудову земельної ділянки.

1. Суб’єктам надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сергіївської сільської ради постійно здійснювати контроль за своєчасністю та якістю надання адміністративних послуг відповідно до визначених повноважень.
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р. та на постійну комісію з питань прав людини, соціального захисту населення, законності,депутатської діяльності і етики. планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий