(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12. 2019

Про встановлення земельного сервітуту

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,98-102Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій»,  «Про державний земельний кадастр», розглянувши клопотання ПАТ «Укрнафта»  в  особі  структурного  підрозділу Качанівського  газопереробного  заводу від 19.11.2019 року за № 01/01/09/02/06-02/1/788, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити земельний сервітут шляхом укладення договору про встановлення строкового платного земельного сервітуту між Сергіївською сільською радою та ПАТ «Укрнафта» в особі структурного підрозділу Качанівського  газопереробного  заводу на земельну ділянку площею 0,0025 га кадастровий номер 5320483400:00:002:0023(Код КВЦПЗ 01.08. Землі  для  сінокосіння  та  випасання худоби) для розміщення  та  обслуговування станції  катодного  захисту (СКЗ) №4 водоводу Броварки-Глинськ. Встановити термін дії сервітуту до 01.12.2068 року, плату встановити  на рівні 12% від нормативної грошової оцінки землі.
  2. Попередити ПАТ «Укрнафта» в особі структурного підрозділу Качанівського  газопереробного  заводу про необхідність:

2.1. Укладення  договору, що посвідчує  право користування земельною ділянкою.

2.2. Проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

1. Доручити сільському голові Лідовому І.Г. підписати договір сервітуту.
  2. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий