(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12. 2019

Про розгляд листа ДП ДГ «Нектар» ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Земельним кодексом України,Наказом ГУ  Держгеокадастру  у  Полтавській  області №8953-сг від 21.12.2018 «Про  передачу земельних ділянок державної  власності  у  комунальну власність»,  розглянувши  лист в.о. директора ДП ДГ «Нектар» ННЦ «Інститут бджільництва ім.. П.І. Прокоповича»   Ліпського П.Ю. №29 від 29.11.2019 р, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Підтвердити, що перехід права власності на земельні ділянки з державної до комунальної не припиняє права постійного користування за Державним  підприємством «Дослідне господарство «Нектар» Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича» і здійснений  на  підставі Наказу ГУ  Держгеокадастру  у  Полтавській  області №8953-сг від 21.12.2018 «Про  передачу земельних ділянок державної  власності  у  комунальну власність».
  2. Розгляд питання про передачу земельної ділянки з комунальної до державної власності можливий лише за клопотанням органу, який передав ці земельні ділянки – Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий