(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шапошнику В.М.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Шапошника В.М. жителя с. Качанове, сільська рада ВИРІШИЛА:

Відмовити громадянину Шапошнику Віктору  Михайловичу, жителю с. Качанове у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер, у зв’язку  з  неподанням  графічного матеріалу, на  якому  зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий