(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 40, 118, 121, 122, 124  Земельного кодексу України, статтями 25,50  Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян, сільська  рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Давидяк Олені Вікторівні, жительці с. Качанове на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га в с. Качанове   вул. Центральна,132  для будівництва і обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд.
  2. Надати дозвіл гр. Скурат Надії Григорівні, жительці м. Прилуки на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га в с. Новоселівка вул. Васильківська, 52 для будівництва і обслуговування  жилого будинку та господарських будівель і споруд.
  3. Враховуючи рішення виконавчого комітету  Розбишівської  сільської  ради, надати дозвіл гр. Мормулю Ігорю Миколайовичу, жителю с. Розбишівка на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  орієнтовною площею 0,56 га в с. Крамарщина для ведення особистого селянського  господарства.
  4. Рекомендувати:

4.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд.

4.2. Подати  погоджену  технічну  документацію із землеустрою на затвердження сільської  ради.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий