(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Про дозвіл на виготовлення технічної  документації  із  землеустрою щодо розподілу (об’єднання) земельних ділянок розташованої за межами с. Сергіївка

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтею 12, пунктом 6 статті 59-1, пунктом 1 статті 122 Земельного  кодексу України, статтями 13, 56 Закону України «Про  землеустрій», Законом України «Про  державний земельний кадастр», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виготовити технічну документацію із землеустрою щодо розподілу (об’єднання) земельних ділянок кадастровий номер 5320483400:00:003:0699 площею 6.1965 га   (16.00-землі запасу) для  поділу на 3 ділянки.
  2. Надати дозвіл виготовити технічну документацію із землеустрою щодо розподілу (об’єднання) земельних ділянок кадастровий номер 5320485900:00:004:0020 площею          17.0988га  (16.00-землі запасу) для  поділу на 2 ділянки.
  3. Рекомендувати:

3.1. Замовити  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо розподілу (об’єднання) земельних  ділянок  у суб’єктів  господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою.

3.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий