(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Про  внесення  змін до  рішення 27 сесії 7 скликання  від 16.04.2019 «Про надання  дозволу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,0065 га»

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 12, 122, 123, п. 21 розділу Х  Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону  України «Про землеустрій» та розглянувши клопотання   АТ  «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»  №06-50/17978 від 20.11.2019 року, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Внести  зміни в рішення 27 сесії 7 скликання Сергіївської сільської  ради  від 16.04.2019 року, «Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,0065 га»,  виклавши п.1 в такій редакції:

«1. Надати дозвіл АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії» орієнтовною площею 0,0073 га із земель запасу сільськогосподарського  призначення  (господарські двори) комунальної власності за межами села Розбишівка Гадяцького району Полтавської області».

Сільський голова                                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий