(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 05.12.2019

Про  перенесення  розгляду заяв громадян

Керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши заяви громадян та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

У  зв’язку  з  необхідністю  додаткового  вивчення  питання щодо    розгляду заяв громадян жителів с. Розбишівка: Ричика Ігора Сергійовича,

Литвина Сергія Вікторовича, Литвин Ніни Григорівни, Литвин Віти Михайлівни, перенести їх розгляд  на чергову сесію.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий