(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

19.12.2019

Про затвердження Порядку використання коштів виконавчого комітету  Сергіївської сільської ради на представницькі витрати на 2020 рік

Відповідно  до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити порядок використання коштів виконавчим комітетом сільської ради на представницькі витрати на 2020 рік (додається).
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О.А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради комісію з питань освіти, культури і духовності,  соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий