(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про затвердження  Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров`я на 2020 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», постанови Кабінету Міністрів Українивід 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми надання громадян гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки закладів охорони здоров’я на 2020 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О. А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                  І. Г. Лідовий