(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про внесення змін та доповнення до Програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної сільської територіальної громади» на 2017-2021рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін та доповнень до Програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної сільської територіальної громади» на 2017-2021 роки, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної сільської територіальної громади» на 2017-2021 роки затвердженої рішенням другої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 10 лютого 2017 року, а саме: пункт «Заходи програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення об’єднаної сільської територіальної громади» на 2017-2021 роки:

Назва заходів

Сума витрат,

тис.грн.

1.

Надання субвенції місцевій пожежній охороні

2019 р.

637,016

2.

Співфінансування обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на тему «Будівництво будівлі «Центр громадської безпеки» по вул. Качанівська, 10 в с. Петрівка-Роменська, Гадяцька району, Полтавської області»

2019 р.

380,000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий