(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 14, 23, 71, 78    Бюджетного Кодексу України та відповідно до рішення  двадцять другої сесії сьомого  скликання Сергіївської сільської ради від  22  грудня  2018 року «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2019 рік», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни  до рішення  двадцять другої сесії сьомого  скликання Сергіївської сільської ради від 22  грудня  2018 року «Про   бюджет об’єднаної сільської територіальної громади  на 2019 рік.» згідно  з додатками (1, 3, 5, 6).
  2. Організацію виконання цього рішення  покласти на начальника  фінансового   відділу Лободу В.Г., контроль за його виконання на постійну комісію сільської ради з  питань  планування фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку (Смаль М.А.).
  3. Додатки (1, 3, 5, 6 ) цього рішення є невід’ємною його  частиною.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий