(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації на  «Будівництво водозабірної свердловини для господарсько-питного водопостачання с. Новоселівка Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області» Коригування

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на  «Будівництво водозабірної свердловини для господарсько-питного водопостачання с. Новоселівка Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію на «Будівництво водозабірної свердловини для господарсько-питного водопостачання с. Новоселівка Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області» Коригування в сумі 1648,387 тисяч гривень, у тому числі будівельно-монтажні роботи 1420,946 тисяч гривень, інші витрати 227,441 тисяч гривень, який затверджений експертним звітом ТОВ «ЕКСПЕРТ ПРОЕКТ ГРУП №ПЛ/16-2404-19/КШ від 02.05.2019 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                                   І.Г. Лідовий