(тридцять п’ята сесія сьомого скликання)

Про розгляд клопотання ПП «ІМАКО»

Керуючись ст. 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 134-139 Земельного кодексу України  рішеннями  24 сесії 7 скликання Сергіївської  сільської  ради «Про  затвердження  переліку земельних ділянок…», «Про  визначення виконавця земельних торгів..», договором від 15.02.2019 року №16 «Про підготовку лотів до земельних торгів», розглянувши клопотання директора ПП «ІМАКО» І.О. Макаричева за № 232 від 06.12.2019 року», враховуючи  висновки постійних комісій з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи,та з питань  планування, фінансів, бюджету та  соціально-економічно  розвитку, сільська  рада ВИРІШИЛА:

Внести  зміни у рішення  24 сесії 7 скликання від 25.01.2019 «Про затвердження «Переліку шести вільних  земельних ділянок,  право  оренди  на  які  пропонується  до  продажу  на  земельних  торгах  окремими  лотами»,  розташованих за межами населених пунктів Сергіївської  сільської  ради», виключивши з додатку 1  рядок №6

5320485900:00:002:0086

Гадяцький р-н Сергіївська с/р (Розбишівський старостат)

16.00-землі запасу

Термін оренди __ років

та  компенсувати  понесені  витрати ПП «ІМАКО» на  підготовку цієї  ділянки до торгів, за рахунок місцевого  бюджету.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий