(тридцять п’ята  сесія сьомого скликання)

19 грудня 2019 року

Про затвердження структури і штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2020 рік

Керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 та статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення здійснення Сергіївською сільською радою і її органами визначених законом повноважень, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити структуру і штатний розпис виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на 2020 рік (додається).
  2. Затвердити структуру і штатний розпис Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради на 2020 рік (додається).
  3. Затвердити структуру і штатний розпис Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради на 2020 рік (додається).
  4. Затвердити структуру і штатний розпис Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради на 2020 рік (додається).
  5. Затвердити структуру і штатний розпис Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради на 2020 рік (додається).
  6. Затвердити штатний розпис Сергіївського дитячого навчального закладу «Джерельце» на 2020 рік (додається).
  7. Затвердити штатний розпис Розбишівського дитячого навчального закладу «Перлинка» на 2020 рік (додається).
  8. Затвердити штатний розпис Качанівського дитячого навчального закладу «Ромашка» на 2020 рік (додається).
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Сільський голова                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий