(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

Про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 2019 рік

На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 2019 рік, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної  громади за 2019 рік прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 2019 рік додається).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лободи В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий