(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 січня 2020 року

Про стан виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою  на 2019 рік

Керуючись пунктом 11 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про стан виконання  Програм затверджених Сергіївською сільською радою на 2019 рік, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про стан виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою на 2019 рік, взяти до відома (додаток 1).
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Тарасенко О. А. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                       І. Г. Лідовий