(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяви громадян Лиходіда В.П., жителя с. Розбишівка Гадяцького району, Лиходід О.Г., жительки с. Розбишівка Гадяцького району, Рухляди Г. І., жителя с. Розбишівка, Реви Т.І., жительки с. Розбишівка про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Лиходіду Володимиру Петровичу, жителю с. Розбишівка Гадяцького району, як власнику земельної частки (паю), на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі Сертифіката на земельну частку (пай) від 05.02.1997 року, зареєстрованого в Книзі реєстрації сертифікатів за № 345 14.03.1997 року.
  2. Надати дозвіл громадянці Лиходід Ользі Григорівні, жительці с. Розбишівка Гадяцького району, як власнику земельної частки (паю), на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат пай) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі Сертифіката на земельну частку (пай) від 05.02.1997 року, зареєстрованого в Книзі реєстрації сертифікатів за № 335 14.03.1997року.
  3. Надати дозвіл громадянам Рухляді Григорію Івановичу, Реві Тетяні Іванівні як спадкоємцям власника земельної частки (паю) Рухляди Івана Дмитровича, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом від 22.01.2000 року, зареєстрованого в реєстрі за № 94.
  4. Вищезазначеним громадянам:

4.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4.2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до сільської  ради у встановленому законом порядку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий