(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Пащенку Павлу Михайловичу, жителю с. Вирішальне на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.02) у землі для ведення особистого селянського господарства ( код КВЦПЗ 01.03) кадастровий номер 5320482600:00:008:0045 площею 1,8399 га.

2.Надати дозвіл гр. Головні Анатолію Івановичу, жителю с. Сергіївка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею: 0,32 га у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Сергіївка вул. Вертелецька.

1. Надати дозвіл гр. Гриценку Григорію Дмитровичу, жителю с. Новоселівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею: 1,80 га у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Новоселівка.
  2. Надати дозвіл гр. Клименко Ніні Петрівні, жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею: 0,26 га у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Розбишівка.
  3. Надати дозвіл гр. Бут Ользі Василівні, жительці с. Сергіївка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею: 1,20 га у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована в с. Сергіївка.
  4. Надати дозвіл гр. Литвин Ніні Григорівні, жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею: 2,00 га у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами с. Розбишівка.
  5. Рекомендувати громадянам :

7.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

7.2. Подати погоджені проекти  землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий