(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про згоду на зміну конфігурації земельної ділянки

Відповідно частини 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Смаля М.А., для усунення  виявлених неточностей, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.     Надати дозвіл на зміну конфігурації земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 5320483400:00:001:0281 площею 47,4483 га за межами села Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Доручити начальникові відділу земельних відносин, комунального майна та ЖКГ виконавчого комітету Галь В.І. звернутися до кадастрового реєстратора відділу Держгеокадастру для усунення виявлених неточностей.
  3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий