(тридцять шоста сесія сьомого скликання)

07 лютого 2020 року

Про створення громадського пасовища

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  12, 34, 83, 116, 117, 122, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву уповноваженої особи громадян - власників худоби села Розбишівка Верещаки Ігоря Миколайовича від 15 січня 2020 року, щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 5320485900:00:002:0085 площею 40.5357 га із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення для створення громадських пасовищ (КВЦПЗ – 18.00), розташованих за межами села Розбишівка на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

2.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі загального користування (громадські пасовища).

1. Подати погоджені проекти землеустрою на затвердження сільської ради.
  2. Затвердити Положення про громадське пасовище, яке створюється за межами села Розбишівка (Додаток 1).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий