(тридцять сьома сесія сьомого скликання)

Про проведення аудиту земель

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 189 Земельного кодексу України, заслухавши інформацію сільського голови І.Г.Лідового про доцільність проведення аудиту земель із залученням спеціалізованих організацій, що мають змогу проводити  зйомку території та систематизацію даних по використанню земель, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відхилити пропозицію сільського голови Лідового І.Г. щодо залучення спеціалізованих організацій для аудиту земель.
  2. Провести аудит за участю працівників виконавчого комітету та депутатів сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий