(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08 травня 2020 року

Про внесення змін до комплексної Програми «Турбота» на 2020 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до комплексної Програми «Турбота» на 2020 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми «Турбота» на 2020 рік затвердженої рішенням тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 19 грудня 2019 року, а саме доповнити пункт «Заходи комплексної  Програми «Турбота» на 2020 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

1.

Одноразова допомога дітям-інвалідам

2020 рік

2 000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий