(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08 травня 2020 року

Про внесення змін до Програми охорони та  раціонального використання  природних ресурсів на 2020 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання природних ресурсів на 2020 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми охорони та раціонального використання природних ресурсів на 2020 рік затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 03 квітня 2020 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми охорони та раціонального використання природних ресурсів на 2020 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Придбання квітів

2020 рік

19 600

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                           І.Г. Лідовий

Сільський голова                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий