(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08.05.2020

Про проведення громадських обговорень щодо реорганізації Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради шляхом зміни типу і назви закладу освіти

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 32 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. ст. 32, 40 Кодексу Законів про працю України, ст. ст.106, 107 Цивільного кодексу України, з метою приведення у відповідність до вимог законодавства, зокрема ЗУ «Про повну загальну середню освіту», підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у громаді, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести громадські обговорення з питання реорганізації Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради та перейменування Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради у Розбишівську гімназію Сергіївської сільської ради Полтавської області.
  2. Пропозиції та зауваження надсилати у письмовій формі на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові особи, яка їх подає.

Сільський голова                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий