(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08.05.2020

Про створення постійної комісії з питань запобігання та виявлення корупції при Сергіївській сільській раді та затвердження положення про неї

З метою організаційного забезпечення та подальшого підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції в сільській раді, відповідно до пункту 2 частини 1 статті 26, пунктів 1-2 статті 47, статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 14.10.2014 року №1700-VІІ «Про запобігання корупції», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Створити постійну комісію з питань запобігання та виявлення корупції при Сергіївській сільській раді у складі:

Голова комісії:       Кревсун Ніна Григорівна,

Секретар комісії:    Дичок Олег Романович,

Члени комісії:         Лобода Олександр Васильович.

1. Затвердити Положення про комісію з питань запобігання та виявлення корупції при Сергіївській сільській раді (Додаток 1).
  2. Рекомендувати посадовим особам місцевого самоврядування забезпечити чітке дотримання вимог законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та боротьбу з корупцією.
  3. Рішення першої сесії Сергіївської сільської ради (першого пленарного засідання) від 20.12.2016 «Про визначення постійної комісії за здійснення контролю за дотриманням вимог ч. 1 статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий