(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08 травня 2020 року

Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради загальною вартістю 6730,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення тридцять сьомої сесії сьомого скликання від 03.04.2020 року «Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 6730 грн. 00 коп.», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі основних засобів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради загальною вартістю 6730,00 грн. (принтер – 780,00 грн., планшет – 5950,00 грн.) (копії актів додаються).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий