(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08 травня 2020 року

Про  надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання від 19.12.2019 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2020 рік, рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання від 19.12.2019 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2020 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жительці села Сергіївка Гадяцького району гр. Вертелецькій Тетяні Петрівні одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 1 (одна) тисяча гривень на лікування її сина Вертелецького Богдана Юрійовича 08.10.2015 р.н., який має статус інваліда дитинства.
  2. Надати жителю села Качанове Гадяцького району гр. Трохолису Миколі Івановичу у розмірі 1 (одна) тисяча гривень на його лікування.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський голова                                                                                                                                                                  І. Г. Лідовийй