(тридцять восьма сесія сьомого скликання)

08 травня 2020 року

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,118,121,122,124 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Гайдабурі Олександру Максимовичу, жителю с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,22 га за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 21, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Надати дозвіл громадянину Котляренку Олексію Григоровичу, жителю с. Сергіївка на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за адресою: вул. Лісова, буд. 5, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  3. Рекомендувати:

3.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

3.2.Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                  І. Г. Лідовийй