(друга сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10.02.2017

Про  надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання від 10.02.2017 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та іншим категоріям громадян», розглянувши Протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги за №1 від 06 лютого 2017 року, з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жительці села Розбишівка Гадяцького району гр. Сосюці Ользі Василівні матеріальну допомогу у розмірі 2 (дві) тисячі гривень на її лікування.
  2. Надані кошти за заявою Сосюки О.В., перерахувати на рахунок  – Рябовол Оксани Вікторівни.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Антоненко О.І..

Сільський   голова                                                                                                                                                                                          І. Г. Лідовий