СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про виконання Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2020 року

Відповідно до пункту 11 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М. про виконання Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2020 року, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про виконання Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2020 року прийняти до відому (додаток 1).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Батурі Я. Д. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І. Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення 39 сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 10.07.2020

Звіт

Відповідно до Стратегії розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік, затвердженої рішенням десятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 22.12.2017 року перед громадою було поставлено десять операційних цілей:

Операційна ціль №1 –Розвиток багатоукладної місцевої економіки.

1. Виготовляються проєкти землеустрою, щодо відведення земельних ділянок (8,25 і 16 га) для сінокосіння і випасання худоби, які будуть передані в оренду громадянам для створення сімейних фермерських господарств.

Операційна ціль №2 – Зростання малого і середнього бізнесу.

Операційна ціль №3 – Підвищення ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів громади.

1. Проведення капітального ремонту водопровідної мережі в с. Сергіївка (вул. 8 Березня).
  2. Проведено очистку водонапірної свердловини с. Розбишівка.
  3. Здійснено поновлення нормативної грошової оцінки в межах 11 населених пунктах громади.
  4. Виготовлено генеральний план с. Новоселівка, знаходиться на експертизі в обласній містобудівній раді.

Операційна ціль №4 – Створення безпечних умов для життя.

1.Проведення реконструкції вуличного освітлення в с. Розбишівка              Операційна ціль №5 – Створення умов для молодих сімей.

1. Надання грошової допомоги при народженні дитини.
  2. Реалізовано проєкт «Перетворення сільського будинку культури в сучасний громадський простір».

Операційна ціль №6 – Розвиток спроможностей для громадської активності жителів громади, молоді.

1. Підтримка громадський організацій, що діють на території Сергіївської громади.
  2. Прийняття участі в «Екологічних ініціативах».

Операційна ціль №7 – Оновлення діючої мережі доріг.

1. Проведення капітального і поточного ремонту дороги О1702016 межа області – Розбишівка /Т1705/ в Сергіївській громаді.
  2. Підтримка дорожньої бригади при КП «Сергіївське».

Операційна ціль №8 – Розвиток системи поводження з ТПВ.

Операційна ціль №9 – Впровадження високошвидкісного Інтернету.

1. Прокладання оптоволоконного інтернету в с. Розбишівка, провайдер FiberLink за технологією GPON та здійснення підключення абонентів. Швидкість Інтернету зросла до 100 Мбіт/с.

Операційна ціль №10 – Поліпшення соціальної інфраструктури території.

Хочу зазначити, що Стратегія розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади розрахована на 3 роки. Той об’єм робіт, що був проведений за період 2018, 2019 та перше півріччя 2020 року є досить значним та вагомим. В подальшому будемо рухатися відповідно до напрямків Стратегії розвитку та розвиватимемо громаду на краще.

Завідувач сектору економічного

розвитку та інвестицій виконавчого

комітету Сергіївської сільської ради                                                                                                                                                                  І.М. Панасейко