(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про передачу у 2021 році Гадяцькій  міській  раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування

Керуючись статтею 104 Бюджетного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», сільська ради ВИРІШИЛА:

1. Передати Гадяцькій міській раді у 2020 році в розмірі, затвердженому у Сергіївському сільському бюджеті на 2020 рік, субвенції на утримання об’єктів спільного користування:

- Трудовий архів;

- Гадяцька дитяча музична школа;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Гадяцька комплексна дитячо-юнацька  спортивна  школа;

- Гадяцький будинок дитячої та юнацької творчості;

- Гадяцький центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю;

- Комунальний заклад «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» (ІРЦ);

- Фонд підтримки підприємництва;

- Комунальна установа Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників.

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договори з Гадяцькою міською радою у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий