(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва гр. Козуб Н.П.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 35, 118,121 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадянки Козуб Н.П., жительки с. Розбишівка від 08.07.2020 р., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. 1. Надати дозвіл громадянці Козуб Надії Петрівні, жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва (Код КВЦПЗ 01.05) орієнтовною площею 0,12 га із земель комунальної власності в с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області.
  2. Рекомендувати :

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

2.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий