(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для ведення особистого селянського господарства

гр. Михайлик Н.П.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 118, 121, 122, 124 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій», архівним витягом із рішення виконавчого комітету Розбишівської сільської ради та розглянувши заяву громадянки Михайлик Надії Петрівни, жительки с. Розбишівка, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл громадянці Михайлик Надії Петрівні, жительці с. Розбишівка, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га за адресою: с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області для ведення особистого селянського господарства.

1. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

2.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий