(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Загорулько В.С.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 38, 123 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадянки Загорулько В.С., жительки с. Качанове, від 26.05.2020р. , сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Загорулько Валентині Сергіївні, жительці с. Качанове, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (Код КВЦПЗ 03.07) орієнтовною площею 0,01 га із земель комунальної власності за адресою: вул. Садова с. Качанове Гадяцького району Полтавської області.
  2. Рекомендувати :

2.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

2.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І.Г. Лідовий