(тридцять дев'ята сесія сьомого скликання)

10.07.2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства жителям в межах с. Розбишівка

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 33, 121, 122 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян, жителів с. Розбишівка, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. 1. Надати дозвіл громадянину Батурі Роману Петровичу жителю с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  2. Надати дозвіл громадянці Батурі Яні Дмитрівні жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  3. Надати дозвіл громадянці Батурі Вікторії Вікторівні жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  4. Надати дозвіл громадянці Близнюк Тамарі Олександрівні жительці с. Розбишівка на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  5. Надати дозвіл громадянці Кузьменко Лесі Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  6. Надати дозвіл громадянці Тарасенко Софії Семенівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  7. Надати дозвіл громадянці Головко Ользі Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,80 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  8. Надати дозвіл громадянину Козубу Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  9. Надати дозвіл громадянину Лиходіду Петру Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,40 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  10. Надати дозвіл громадянину Лиходід Аліні Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  11. Надати дозвіл громадянину Лиходід Вікторії Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  12. Надати дозвіл громадянці Кратенко Ганні Тимофіївна, жительці с. Розбишівка, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,65 га із земель комунальної власності в межах с. Розбишівка.
  13. Рекомендувати:

13.1. Замовити вищезазначеним громадянам у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

13.2. Подати  погоджені  проекти землеустрою на затвердження сільської  ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий