(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про проєкт «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» по вул. Качанівська,10 в с. Петрівка-Роменська, Гадяцького району, Полтавської області»

Заслухавши інформацію сільського голови Сергіївської сільської ради Лідового І.Г. про проєкт на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області на тему «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» по вул. Качанівська,10 в с. Петрівка-Роменська, Гадяцького району, Полтавської області» Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію сільського голови Сергіївської сільської ради Лідового Ігоря Григоровича взяти до відома.
  2. Схвалити проєкт «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» по вул. Качанівська,10 в с. Петрівка-Роменська, Гадяцького району, Полтавської області» та в разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області передбачити у бюджеті Сергіївської сільської ради на 2021 рік кошти у сумі 380,000 тис.грн. для співфінансування даного проєкту.

Сільський голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКА(ІВ) КОНКУРСУ

Повна назва учасника Конкурсу

(найменування органу місцевого самоврядування)