(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про зміну директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради

Відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 10.02.2017 року «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальної громади Сергіївської сільської ради та Типової форми контракту», враховуючи заяву Москаленко О. І. від 17.08.2020 року,  заслухавши інформацію сільського голови Лідового І.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити дію контракту із гр. Лободою Юлією Володимирівною 31.10.2020 року, у зв’язку із достроковим виходом із відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника Москаленко Олександри Іванівни.
  2. Призначити директором «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради як таку, що достроково перервала відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – Москаленко Олександру Іванівну за контрактом з 02.11.2020 року.
  3. Директору «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Лободі Ю. В. провести прийом-передачу основних засобів та товарно-матеріальних цінностей «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради 30.10.2020 року.
  4. Виключити зі складу представників «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Лободу Ю. В.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий