(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про встановлення підвищення оплати праці працівникам установ Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на 2020 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 25.08.2020 № 822 -1Х «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020року №750 «Про підвищення оплати праці працівникам установ, закладів та організації бюджетної сфери» сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити гарантований мінімальний розмір заробітної плати для працівників установ та закладів Виконавчого комітету Сергіївської ради у розмірі 5000 гривень з 01 вересня 2020 року згідно Закону України від 25.08.2020 року №822-1Х «Про внесення до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» .
  2. Підвищити посадові оклади ( тарифні ставки) працівникам установ та закладів Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради з 1 вересня 2020 року відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 року №750 « Про підвищення оплати праці працівникам установ, закладів та організацій бюджетної сфери» .
  3. Забезпечити внесення змін до штатного розпису установ з урахуванням нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок).
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий