(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про внесення змін до структури і штатного розпису спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2020 рік

Керуючись статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020року №750 «Про підвищення оплати праці працівникам установ, закладів та організації бюджетної сфери» та з метою забезпечення здійснення Сергіївською сільською радою і її органами визначених законом повноважень, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання «Про затвердження структури і штатного розпису спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2020 рік» від 19 грудня 2019 року виклавши його в новій редакції (додається в новій редакції).
  2. 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Сільський голова                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий