(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про придбання та передачу матеріалів (сітки-рабиці) з балансу Сергіївської сільської ради на баланс комунального підприємства «Сергіївське» за загальною балансовою вартістю 44992,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Придбати та передати з балансу Сергіївської сільської ради на баланс Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради матеріалів:

- сітка-рабиця в кількості 76 (сімдесят шість) рулонів (10х1,5 м.) загальною довжиною сімсот шістдесят метрів за балансовою вартістю 44992,00 (сорок чотири тисячі дев’ятсот дев’яносто два) грн..

1. Передачу провести згідно діючого законодавства по акту прийому-передачі.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                          І.Г. Лідовий