(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про встановлення меж зон санітарної охорони свердловин

Відповідно до пункту 23 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ від 18 грудня 1998 р.№ 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів», враховуючи клопотання комунального підприємства «Сергіївське» від 09.07.2020 року про встановлення меж зон санітарної охорони свердловини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити межі зон санітарної охорони свердловини №1, село Сергіївка вулиця Вертелецька,1а, що належить КП «Сергіївське» с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області в наступних розмірах:

- Зона санітарної охорони ІІІ поясу R3=350,0 м

1. Встановити межі зон санітарної охорони свердловини №2, село Сергіївка вулиця Лугова, 31а, що належить КП «Сергіївське» с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області в наступних розмірах:

- Зона санітарної охорони ІІІ поясу R3=350,0 м

1. Встановити межі зон санітарної охорони свердловини №2, село Сергіївка вулиця Гагаріна, 14а, що належить КП «Сергіївське» с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області в наступних розмірах:

- Зона санітарної охорони ІІІ поясу R3=350,0 м

1. Встановити межі зон санітарної охорони свердловини №2, село Розбишівка провулок Молодіжний, 13, що належить КП «Сергіївське» с. Розбишівка Гадяцького району Полтавської області в наступних розмірах:

- Зона санітарної охорони ІІІ поясу R3=350,0 м

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника комунального підприємства «Сергіївське».

Сільський голова                                                                                                                                                                         І.Г. Лідовий