(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 203 грн. 50 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання від1 10.07.2020 року «Про надання дозволу на прийом-передачу необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 203 грн. 50 грн.», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 203 грн. 50 грн. (стелажі металеві двохсторонні – 203,50 грн.) (копія акта додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий