(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про затвердження акту приймання-передачі необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради, відділу освіти молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, а саме на Сергіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Сергіївський ДНЗ «Джерельце» за загальною балансовою вартістю 160 грн. 25 коп.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання від1 10.07.2020 року «Про надання дозволу на прийом-передачу необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради, відділу освіти молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, а саме на Сергіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Сергіївський ДНЗ «Джерельце» за загальною балансовою вартістю 160 грн. 25 коп.», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі необоротних активів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради, відділу освіти молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, а саме на Сергіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Сергіївський ДНЗ «Джерельце» за загальною балансовою вартістю 160 грн. 25 коп. (стелажі металеві односторонні – 77,00 грн.; стелажі металеві двохсторонні – 83,25 грн.) (копія акта додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий