(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) громадянину Гайдаю О.В. на території Сергіївської сільської  ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянина Гайдая Олексія Валентиновича жителя с. Розбишівка Гадяцького району, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території  Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області,сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянина Гайдая Олексія Валентиновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за межами населених пунктів на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

1.2.Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,7816 га, кадастровий номер 5320485900:00:008:0044 на території Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостинський округ) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом  від 02.07.2020 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1067.

1. Рекомендувати громадянину Гайдаю О.В. провести реєстрацію речового права (права власності) на земельну ділянку в органах державної реєстрації речових прав та використовувати  її відповідно ст. 91 Земельного  кодексу України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                          І. Г. Лідовий