(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки для експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (збирання, очищення та розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04)

Керуючись п.34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями. 12, 66, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи висновки постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального  господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, клопотання КП «Сергіївське»,сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки, яка розташована в с. Новоселівка вул. Роміна, 5а в адміністративному підпорядкуванні Сергіївської  сільської ради орієнтовною площею 0,36 га для розміщення та експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04) (для будівництва артезіанської свердловини).
  2. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки експлуатації, основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води збирання, очищення та розподілення води) (Код КВЦПЗ 11.04).

2.2. Подати погоджений проект землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий