(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,118, частиною 21 Розділу Х Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянці Цвіркун Катерині Сергіївні, жительці смт. Семенівка Семенівського району, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності розташованої за межами с. Розбишівка Сергіївської сільської ради, відповідно до пп. «в» статті 12 Земельного кодексу України, у зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка не відноситься до земель комунальної власності територіальної громади.
  2. Відмовити громадянину Близнюку Руслану Анатолійовичу, жителю с. Лучка Липоводолинського району, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності розташованої за межами с. Розбишівка Сергіївської сільської ради, відповідно до пп. «в» статті 12 Земельного кодексу України, у зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка не відноситься до земель комунальної власності територіальної громади.
  3. Відмовити громадянину Бельмасу Василю Михайловичу, жителю с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.
  4. Відмовити громадянину Реві Ігорю Вікторовичу, жителю с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.
  5. Відмовити громадянину Ситнику Юрію Анатолійовичу, жителю с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.
  6. Відмовити громадянину Реві Андрію Вікторовичу, жителю с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.
  7. Відмовити громадянину Ситнику Анатолію Григоровича, жителю с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.
  8. Відмовити громадянці Білаш Лідії Миколаївні, жительці с. Розбишівка, у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності на території Сергіївської сільської ради, відповідно частині 6 статті 118 Земельного кодексу України, через неподання графічного матеріалу.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий