(сорокова сесія сьомого скликання)

21.08.2020

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Житченку Б.Ю.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 32,118, 121 Земельного кодексу України,статтею 13 Закону України «Про фермерське господарство», статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву громадянина Житченка Б.Ю., №02-14/326 від 04.08.2020 р., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Житченку Богдану Юрійовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства (Код КВЦПЗ 01.02) орієнтовною площею 3,56 умовних кадастрових гектарів із земель комунальної власності в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320483400:00:003:0521.
  2. Рекомендувати :

2.1. Замовити у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.

2.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                       І.Г. Лідовий